Nastupte si - Virtuální firma

Dominika Čermáková | 23.06.2015

Touto formou bych nejprve ráda poděkovala Attaveně za bezvadný kurz, lektorům za jejich skvělou práci a Kateřině Juřenčákové za pozvánku na kurz.

Byla jsem a stále jsem velmi spokojená, protože na konci kurzu stále nic nekončí, člověk se nevrací domu s mlžným předsevzetím, "že to určitě budu procvičovat", ale má od attaveny nabídnuty další možnosti plně nebo částečně hrazeného dalšího vzdělávání, čímž se třeba pro mě stává moje budoucí povolání stále reálnějším, díky konkrétně zaměřenému následnému kurzu.

Ráda bych se také podílela na pochvale pro lektora Vikrora Váňu, který je skutečně člověkem na svém místě. Stále mě překvapoval svou nekonečnou trpělivostí, schopností vracet se znovu a znovu s jednotlivci k již probraným tématům, aby si byl skutečně jistý, že až všechny odejdeme, budeme si jisté nebo jistější, tím co jsme se naučily. Pro každou z nás našel vždy nějakou pochvalu a motivaci pro další práci a neúnavně umí hledat to dobré v každé situaci. A kromě toho všeho je s ním fakt legrace :o).

Na kurzu tedy ve shrnutí oceňuji koncepci, rozvíjející následnou spolupráci, lektory a vstřícnost při řešení problémů a nestandartních situací.

Díky!

Přidat nový příspěvek