Nastupte si Zbraslav

Heda Koubová | 23.06.2015

Velký dík Attaveně za realizaci těchto kurzů. Nejen, že jsem si mohla oprášit některé znalosti, ale velkou spoustu nových věcí jsem se naučila (teď už jen si je pamatovat), poznala jsem nové lidi, jejich příběhy a hlavně jsem si po 3,5letech na mateřské dovolené opět nastartovala mozek. Kurz mě neuvěřitelně bavil a baví, motivoval a jen jsem doufala, že neonemocní dítě, abych mohla jít na každou lekci.

Musím velmi poděkovat "paním učitelkám" za hlídání syna - nechodí do školky, byla to jeho první zkušenost bez maminky a přiznám se, že jsem měla obavy, jak to bude zvládat - ale vše probíhalo naprosto bez problémů. I za toto má Attavena můj velký dík - pokud by nebylo umožněno hlídání děti, spousta maminek (včetně mě) by nemohla kurz absolvovat a to by byla velká škoda.

Připojuji se k pochvale všech, kteří se na kurzu podílejí, a to především našeho lektora Viktora Váňu. Kolegyně z kurzu už ve svých ohlasech vyzdvihly všechny klady, tak já to tedy shrnu: Viktore, byl jste (a samozřejmě pořád jste) skvělej!!!:)

Kurz mohu všem vřele doporučit. Velká spokojenost!

Přidat nový příspěvek