Nastupte si - Vinoř

Jana Beinlová | 09.11.2015

Na začátku bych chtěla poděkovat všem z Attaveny a to opravdu za všechno, co pro nás udělali. Většinou umím na všem najít něco, co mi nevyhovuje, ale tady při vší snaze uvést včera do „dotazníku spokojenosti“ (tedy zpětné vazby) nějaké nedostatky, jsem to nedokázala.
Vše bylo dokonale promyšlené a nastavené tak, aby byla využita každá minuta efektivně a něco nám dala. Právě jsem si zařadila všechny materiály a poznámky do 1 šanonu a uvědomila si, kolik jste toho do nás za 2 měsíce dokázali dostat a především to, jakým způsobem. Naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv pocitů méněcennosti, že něco neumíme. S velkou podporou jste nás motivovali tak, že jsme se to naučit chtěly a já věřím, že díky tomu toho v nás i hodně zůstane. Ještě ve mně doznívají včerejší skvělé prezentace, které jen podtrhly to, co již sdělila Zuzka níže – sešla se i hrozně fajn skupina lidí.
Na závěr bych ráda zmínila to nejdůležitější – opravdu se po absolvování tohoto kurzu cítím daleko jistější v tom, co chci a co umím. Věřím, že se mi půjde na pracovní pohovory daleko snáze a moje šance na to být úspěšná se tímto zvýšily. Zkrátka celé to bylo super a za to ještě jednou moc děkuji především naší lektorce Andree, ale i ostatním lektorům a Jitce.
Mějte se krásně a ať se Vám všem daří po všech stránkách! Jana B.

Přidat nový příspěvek