Nastupte si - Vinoř

Helena Prošková | 03.12.2015

Děkuji Attaveně za výborně vedený projekt a Jitce Šimkové, koordinátorce projektu, za skvělou organizaci. Tento 2,5 měsíce trvající projekt mohu všem maminkám na MD jedině doporučit. Z vlastní zkušenosti musím říct, že se budete po absolvování tohoto kurzu cítit jistější a sebevědomější v tom, co jste si potřebovaly osvěžit, co umíte, jaké jsou vaše schopnosti, kam chcete ve svém profesním životě směřovat a kde je vaše místo. To vše vám pomohou odhalit dokonale připravené kurzy počítačových dovedností, semináře, workshopy a práce ve virtuální firmě pod vedením laskavé lektorky Andreji, která je výborným učitelem. Ne každý učitel má schopnost svého žáka něco naučit, zaujmout ho pro práci a motivovat ho. Andrea jím rozhodně je. Díky ní se už počítače nebojím a není mým úhlavním nepřítelem, naučila jsem se s ním „vycházet“ a „komunikovat“ a jde nám to spolu mnohem lépe. Když se mi stane, že něco nevím, mohu se podívat na web virtuální kolega, který je dílem Attaveny a mohu se zde po dobu jednoho roku bezplatně vzdělávat. A nejen to, naučila jsem se i samostatně prezentovat práci ve virtuální firmě. Moc příjemné na tomto projektu bylo také prostředí vinořského centra Vincent, kde kurzy probíhaly a příležitost setkat se tu s milým kolektivem maminek. Všechny jsme společně nastoupily na jednu loď, podporovaly se, pomáhaly si a opravdu jsme spolu dobře vycházely. Milá děvčata, často si na vás vzpomenu a přeji VÁM VŠEM a celé Attaveně jen to nejlepší. Budu se těšit, někdy v budoucnu na setkání.

Přidat nový příspěvek