Ohlasy

Podívejte se na ohlasy účastnic, které absolvovaly také program virtuální firmy v jiných našich projektech.
 
Ohlasy maminek projektů:
 
V práci jako doma - vpracijakodoma.webnode.cz/ohlasy/
 
 
 
 

Ohlasy

Nastupte si - Vinoř

Helena Prošková | 03.12.2015

Děkuji Attaveně za výborně vedený projekt a Jitce Šimkové, koordinátorce projektu, za skvělou organizaci. Tento 2,5 měsíce trvající projekt mohu všem maminkám na MD jedině doporučit. Z vlastní zkušenosti musím říct, že se budete po absolvování tohoto kurzu cítit jistější a sebevědomější v tom, co jste si potřebovaly osvěžit, co umíte, jaké jsou vaše schopnosti, kam chcete ve svém profesním životě směřovat a kde je vaše místo. To vše vám pomohou odhalit dokonale připravené kurzy počítačových dovedností, semináře, workshopy a práce ve virtuální firmě pod vedením laskavé lektorky Andreji, která je výborným učitelem. Ne každý učitel má schopnost svého žáka něco naučit, zaujmout ho pro práci a motivovat ho. Andrea jím rozhodně je. Díky ní se už počítače nebojím a není mým úhlavním nepřítelem, naučila jsem se s ním „vycházet“ a „komunikovat“ a jde nám to spolu mnohem lépe. Když se mi stane, že něco nevím, mohu se podívat na web virtuální kolega, který je dílem Attaveny a mohu se zde po dobu jednoho roku bezplatně vzdělávat. A nejen to, naučila jsem se i samostatně prezentovat práci ve virtuální firmě. Moc příjemné na tomto projektu bylo také prostředí vinořského centra Vincent, kde kurzy probíhaly a příležitost setkat se tu s milým kolektivem maminek. Všechny jsme společně nastoupily na jednu loď, podporovaly se, pomáhaly si a opravdu jsme spolu dobře vycházely. Milá děvčata, často si na vás vzpomenu a přeji VÁM VŠEM a celé Attaveně jen to nejlepší. Budu se těšit, někdy v budoucnu na setkání.

kurz Nastupte si, Vinoř

Kateřina H | 18.11.2015

Kurz virtuální firma byl výborný, dohnala jsem a pochopila 5 let dobrovolné absence práce s pc - 5 let na rodičovské. Nyní se cítím jako po „upgradu“, životopis jsem se odvážila vytvořit až ke konci kurzu, ale s novými vědomostmi to byla hračka. Vše co jsem uměla, teď umím ještě lépe a jsem rychlejší, a navíc umím použít další – úpravy fotek, vytváření webových stránek, využít programy Microsoft office, Google internet. Jako běžný uživatel pc, jsem byla velmi potěšená výborným technickým zázemím a pc podporou při internetových lekcích, což byl pro mě nový studijní způsob. Celý kurz je velmi dobře sestavený na modelu vytvářené virtuální firmy, nabitý informacemi a praktickými úkoly k jejich zapamatování a zároveň simuluje skutečnou práci ve firmě.
Zdravím naše skvělé lektory a přeji Attaveně hodně dalších projektů.
:) A kolegyním účastnicím přeji úspěšný útok na trh práce!

Virtualní firma, počítačové kurzy

Petra S. | 18.11.2015

Kurzy od společnosti Attavena byly úžasné. Líbilo se mi, že byly prakticky zaměřené, neprobírala se zbytečná teorie, vše bylo možné si hned procvičit na pc a tím si znalosti uchovat. Probíraná látka byla aktuální, pracovalo se soudobě používaným softwarem. Také chci vyzdvihnout vysokou úroveň a profesionalitu lektorů.

Za všechny kurzy moc děkuji! Ze získaných znalostí čerpám.

Nastupte si_virtuální firma_Vinoř

Marta R. | 16.11.2015

Já měla také možnost se zúčastnit projektu Nastupte si od společnosti Attavena.
Doporučila mi ho kamarádka a já jsem ani chvilku neváhala, hned jsem se do projektu přihlásila a jsem za to nesmírně vděčná.
Kurz byl skvěle připraven co se týče obsahu, rozsahu, personálního zajištění i hlídání dětí.
V kurzu jsem si osvěžila a rozšířila dosavadní počítačové dovednosti, seznámila jsem se s novými programy. Měly jsme také možnost si zdokonalit své komunikační a prezentační dovednosti a techniky, byly jsme seznámeny se situací na trhu práce.
Navíc jsme se v kurzu sešla skvělá parta maminek. Velmi vítané byly 2 víkendové workshopy, kde jsme sice měly nabitý program s výbornými lektory, ale byl i čas se vzájemně poznat a pobavit se.
A velký dík a obdiv nad rozsahem znalostí patří hlavní lektorce Andrejce, která nás svým laskavým a přívětivým přístupem provedla kurzem přes počítačové dovednosti.
Celý projekt byl skvěle připraven a zorganizován, odnáším si mnohé, nejen nové znalosti, dovednosti, ale i vzpomínky na příjemně strávené chvíle. Děkuji za to!!!

Nastupte si - Vinoř

Eva Tomanová | 14.11.2015

Projekt Nastupte si byl pro mne velkým překvapením a nadmíru předčil má očekávání. Osvěžila jsem si a rozšířila mé počítačové znalosti, seznámila jsem se s novými, pro mne doposud neobjevenými programy, poprvé v životě se zúčastnila webinářů. Ostatní semináře a workshopy mi pomohly zamyslet se sama nad sebou a ukázaly směr, jak lze řešit komplikované situace a jak se sama se sebou vyrovnat. Moc děkuji Andree i ostatním lektorům za jejich pozitivní naladění, trpělivý a chápavý přístup, srozumitelný výklad se spoustou praktických ukázek a jejich využití v praxi, vše bylo perfektně připraveno a zorganizováno, vč. víkendových workshopů. Dále jsem poznala spoustu skvělých „maminek“ – všechny zdravím, bylo mi s vámi hezky. Díky vám všem se nyní cítím sebejistější a připravenější na hledání nové práce a zapojení se do nového pracovního kolektivu. Ještě jednou moc děkuji.

Nastupte si - Vinoř

Katka V. | 12.11.2015

Měla jsem možnost zúčastnit 3 kurzů pro maminky, které jim měly pomoci vrátit se do práce. Ten poslední ve Vinoři byl bezkonkurenčně nejlepší. Bylo to dáno obsahem kurzů, který jsme za krátkou dobu musely/chtěly zvládnout, ale i profesionálním přístupem naší lektorky Andrejky a zbytku jejího týmu. Vždy je to o lidech a je vidět, že v Attaveně je několik pozitivně naladěných nadšenců, kteří Vás rádi naučí všemu co umí. Přestože jsem již pracovala aktivně ve Wordu, Excelu a Powerpointu, vždy jsem se dozvěděla nové věci. Pak následovalo představení programů, o kterých jsem ani neslyšela, ale jsem moc ráda, že je znám nyní a těším se, až si něco udělám v "cavě":-). Celkově si přijdu jistější v tom co dělám a pokud si nevím rady, je tu chytrý pomocník - virtuální kolega, který mi může poradit. Zdá se, že v Attaveně mají vše dokonale promyšlené a pokud se
mi ještě někdy poštěstí učit se od nich, nebudu váhat ani minutu!

Nastupte si - Vinoř

Jana Beinlová | 09.11.2015

Na začátku bych chtěla poděkovat všem z Attaveny a to opravdu za všechno, co pro nás udělali. Většinou umím na všem najít něco, co mi nevyhovuje, ale tady při vší snaze uvést včera do „dotazníku spokojenosti“ (tedy zpětné vazby) nějaké nedostatky, jsem to nedokázala.
Vše bylo dokonale promyšlené a nastavené tak, aby byla využita každá minuta efektivně a něco nám dala. Právě jsem si zařadila všechny materiály a poznámky do 1 šanonu a uvědomila si, kolik jste toho do nás za 2 měsíce dokázali dostat a především to, jakým způsobem. Naprosto v pohodě, bez jakýchkoliv pocitů méněcennosti, že něco neumíme. S velkou podporou jste nás motivovali tak, že jsme se to naučit chtěly a já věřím, že díky tomu toho v nás i hodně zůstane. Ještě ve mně doznívají včerejší skvělé prezentace, které jen podtrhly to, co již sdělila Zuzka níže – sešla se i hrozně fajn skupina lidí.
Na závěr bych ráda zmínila to nejdůležitější – opravdu se po absolvování tohoto kurzu cítím daleko jistější v tom, co chci a co umím. Věřím, že se mi půjde na pracovní pohovory daleko snáze a moje šance na to být úspěšná se tímto zvýšily. Zkrátka celé to bylo super a za to ještě jednou moc děkuji především naší lektorce Andree, ale i ostatním lektorům a Jitce.
Mějte se krásně a ať se Vám všem daří po všech stránkách! Jana B.

Nastupte si - Vinoř

Zuzka | 09.11.2015

Jsem velice ráda za možnost projít si kurzem Nastupte si. A pokud by kurz pokračoval, udělala bych vše možné pro to, abych mohla pokračovat, i přesto, že již více než měsíc pracuji.
Jsem si jistá, že při hledání zaměstnání po MD mě kurz doslova nakopl, dodal mi určité seběvědomí a jistotu, že pokud něco chci a vím co chci, není důvod to nedostat.
Zaškolení skvělou, báječnou a nezapomenutelnou lektorkou (Andreo zdravííím!!! ,-) ) v Excelu, Wordu a zorientování se v nových verzích internetových prohlížečů a programů mi okamžitě po nástupu usnadnilo práci. Díky, díky, díky!
Systém, jakým byl kurz vymyšlen mě byl nesmírně sympatický a navíc bylo báječné, že sestava "studentek" byla opravdu prima. Attavena si nějakým magnetem přitahuje sympatické lidi :-) a tak bonusem kurzu bylo, že jsem se mohla těšit na milou partu ženských a strávit s ní i dva vyjímečné víkendy.
I výběr dalších externích lektorů mohu jen vychválit.
Bylo to moc fajn, dlouho z toho budu čerpat v pracovním i osobním životě.
Všechny Vás v Attaveně pozdravuji.
Jitko - za mně super! :-)

Kurz - virtuální firma

Péťa | 02.07.2015

Určitě kurz doporučuji všem maminkám, které se chtějí naučit, či procvičit počítačové dovednosti a nejenom to. I když Word a Excel nebudete potřebovat při práci, je super umět i pro domácí účely.

Založení virtuální firmy a práce při přípravě prezentace a workshopy je třešničkou na dortu hlavně ten závěrečný  na který já osobně budu velmi ráda vzpomínat, zvládla jsem pro mě nemožné. Díky holkám ve společné firmě a vlastně všem za skvělou atmosféru, podporu a jiný pohled na svět.

Také moc chválím možnost hlídání dětí, jinak bych kurzem nemohla projít.

Velké díky patří Viktorovi, jeho nadšení, trpělivosti a skvělé výuce. Jistě to nebylo jednoduché.
Také ostatním lektorům a samozřejmě celé Attaveně .

kurz virtuální firma

Katka Halamíčková | 30.06.2015

Projekt Virtuální firma musím hodnotit na jedničku! Kurzem nás gentlemansky provedl Viktor, který "ví o čem učí". Na kurzu jsem oprášila své znalosti Wordu, Excelu a dozvěděla se spoustu rad, jak to jde ještě jednodušeji a efektivněji. Užitečnou novinkou mi byl Webnode a Zoner.
Super byly webináře, ve kterých jsme se mnohé přiučily. Úžasná věc je web virtuální kolega, kde se nadále po dobu jednoho roku mohu zdokonalovat ve svých PC znalostech.
Víkendové workshopy byly úžasné! Super místo Mlýna Brejlov, velice chutná kuchyně, milý personál. Program víkendů byl opravdu nabitý informacemi. Moc mě bavila atmosféra která na víkendech panovala, obzvláště závěrečného :-)
Moc děkuji všem z Attaveny za tento kurz, vše bylo perfektně připravené a zorganizované, od informativní schůzky, přes externí lektory po závěrečný workshop. Největší dík je samozřejmě Viktorovi! A kolegyním z eko kempu Slamák Doupov! Myslím, že se nám to povedlo!
Kurz mohu jen a jen doporučit, nejen pro vzdělání, ale i jako super společenská záležitost :-)

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek